İstanbul Dünya Ticaret Merkezi A2 Blok Kat:3 No: 160 Yeşilköy İstanbul
Bize Ulaşın

Son yıllarda sermaye piyasalarında yatırım araçlarının önemi daha da arttı. Neredeyse her gün yeni bir yatırım aracı düzenleniyor. Ancak doğru yatırım, sadece stratejik bir bakış açısı ile yapıldığında mümkün olabiliyor. Yatırımların bir getiri sağlayabilmesi için stratejik hareket etmek ve en doğru kararı almak en önemli iki dinamiktir. İşte bu noktada yatırım danışmanlığı hizmetlerinden faydalanabilir ve yatırımlarınız ile bir nokta atışı yapabilirsiniz.

Güçlü bir alt yapı oluşturmak, şirket geleceğinin daha iyi planlanması, yatırımların hem daha karlı hem de daha verimli bir forma kavuşturulması gibi konularda deneyim sahibi olan ekibimiz tarafından sunulan yatırım danışmanlığı hizmeti tüm sektörler için geçerlidir. Profesyonel bir bakış açısına sahip olan danışman kadromuz, ihtiyacınız olan hizmeti sunabilecek bilgi birikimine, teknik alt yapıya, deneyime sahiptir. Bu nedenle hisse senedi, mevduat, fon, altın, döviz gibi her türlü finansal araç ekibimiz tarafından değerlendirilir ve en doğru yatırım araçları tarafınıza sunulur.

Finans / Yatırım Hizmetlerimiz ve Kapsamı

Finans ve yatırım hizmetlerimiz kapsamında bankadan kredi temini de bulunuyor. En düşük faiz oranları ekibimiz tarafından araştırılıyor ve ihtiyacınız olan meblağın şirketiniz için en karlı şekilde karşılanması için kredi temini aşamasında da yanınızda oluyoruz. Proje finansmanı temini ve finansman danışmanlığı hizmeti de alabilirsiniz. Gayrimenkul danışmanlığı alanında da uzman olduğumuzu belirtmek isteriz.

Uluslararası bankalardan teminat mektubu ve promissory notes alanında da rotanızı rahatlıkla Ortak Akıl yönüne çevirebilirsiniz. Hem yurt içinde hem de yurt dışında stratejik ortak bulmanız gerektiğinde de devreye giriyoruz ve sizin için bir yol haritası hazırlayabiliyoruz. Şirketi bölme, satma ve çeşitli şirket alım satım faaliyetleri alanında da sunduğumuz hizmetlerden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Özellikle çeşitli dönemlerde şirketlerin sıklıkla karşılaştıkları nakit akışlarındaki problemleri çözmek için de uzman ekibimize güvenebilirsiniz.

Daha önce alınan kredilerin yeniden yapılandırılması ya da uluslararası sigorta hizmetleri de uzman olduğumuz alanlardır ve yatırım danışmanlığı hizmetimiz kapsamında bu çalışmalarımızdan da faydalanabilirsiniz. İnşaat ve proje danışmanlığı hizmetimiz, dış ticaret danışmanlığı ya da uluslararası dış ticaret ve ithalat hizmetlerimiz için de daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.