İstanbul Dünya Ticaret Merkezi A2 Blok Kat:3 No: 160 Yeşilköy İstanbul

Son yıllarda sermaye piyasalarında yatırım araçlarının önemi daha da arttı. Neredeyse her gün yeni bir yatırım aracı düzenleniyor. Ancak doğru yatırım, sadece stratejik bir bakış açısı ile yapıldığında mümkün olabiliyor. Yatırımların bir getiri sağlayabilmesi için stratejik hareket etmek ve en doğru kararı almak en önemli iki dinamiktir. İşte bu noktada yatırım danışmanlığı hizmetlerinden faydalanabilir ve yatırımlarınız ile bir nokta atışı yapabilirsiniz.

Güçlü bir altyapı oluşturmak, şirket geleceğinin daha iyi planlanması, yatırımların hem daha karlı hem de daha verimli bir forma kavuşturulması gibi konularda deneyim sahibi olan ekibimiz tarafından sunulan yatırım danışmanlığı hizmeti tüm sektörler için geçerlidir. 

Profesyonel bir bakış açısına sahip olan danışman kadromuz, ihtiyacınız olan hizmeti sunabilecek bilgi birikimine, teknik altyapıya, deneyime sahiptir. Bu nedenle hisse senedi, mevduat, fon, altın, döviz gibi her türlü finansal araç ekibimiz tarafından değerlendirilir ve en doğru yatırım araçları tarafınıza sunulur.

Finans / Yatırım Hizmetlerimiz ve Kapsamı 

Finans ve yatırım hizmetlerimiz kapsamında bankadan kredi temini de bulunuyor. En düşük faiz oranları ekibimiz tarafından araştırılıyor ve ihtiyacınız olan meblağın şirketiniz için en karlı şekilde karşılanması için kredi temini aşamasında da yanınızda oluyoruz. Proje finansmanı temini ve finansman danışmanlığı hizmeti de alabilirsiniz. Gayrimenkul danışmanlığı alanında da uzman olduğumuzu belirtmek isteriz. 

Uluslararası bankalardan teminat mektubu ve promissory notes alanında da rotanızı rahatlıkla ortak Akıl yönüne çevirebilirsiniz. Hem yurt içinde hem de yurt dışında stratejik ortak bulmanız gerektiğinde de devreye giriyoruz ve sizin için bir yol haritası hazırlayabiliyoruz. 

Şirketi bölme, satma ve çeşitli şirket alım satım faaliyetleri alanında da sunduğumuz hizmetlerden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Özellikle çeşitli dönemlerde şirketlerin sıklıkla karşılaştıkları nakit akışlarındaki problemleri çözmek için de uzman ekibimize güvenebilirsiniz.

Daha önce alınan kredilerin yeniden yapılandırılması ya da uluslararası sigorta hizmetleri de uzman olduğumuz alanlardır ve yatırım danışmanlığı hizmetimiz kapsamında bu çalışmalarımızdan da faydalanabilirsiniz. İnşaat ve proje danışmanlığı hizmetimiz, dış ticaret danışmanlığı ya da uluslararası dış ticaret ve ithalat hizmetlerimiz için de daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Profesyonel Yatırım Danışmanlığı

Yatırım danışmanlığında dikkat edilmesi gereken birçok önemli ayrıntılar bulunuyor. Amatör bir şekilde sunulan yatırım danışmanınız istediğiniz verimleri elde etmeniz oldukça zordur. Bu türden firmalarda deneyimli ve eğitimli yatırım danışmanları yer almaz. Yatırım danışmanlığında firmanızın kurumsal bir kimliğe sahip olması önemlidir. 

Kurumsal kimlikli yatırım danışmanı firmamızdan bu hizmeti güvenli ve risk faktörleri söz konusu olmaksızın alabilirsiniz. İşletmemiz uzun dönemlerden buyana bireysel ve kurumsal firmalara yatırım danışmanlık hizmetleri sunuyor. Kurumsal kimliğe sahip olmamız sebebiyle sektörün en prestijli ve en çok tercih edilen yatırım danışmanlığı firmasıyız.

Sağlıklı Yatırım Kararı Alınması

Yatırımlarınızdan yüksek kazançlar elde etmek açısından öncelikle sağlıklı yatırım kararı almanız gerekiyor. Ancak bu adımı tek başınıza gerçekleştirmeniz riskli neticeler meydana gelmesine neden olabilir. En uygun yatırım araçlarına yatırım yapmadan önce profesyonel yatırım danışmanlarımızla irtibata geçmeniz tavsiye edilir. 

Uzmanlarımız eşliğinde sağlıklı ve bilinçli bir şekilde hareket edebilirsiniz. Yüksek kazanç sunan ve risk faktörleri minimum düzeyde yer alan yatırım araçlarına uzmanlarımız üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Sıradan yatırım danışmanlığı firmaları bu alanda karmaşık bir şekilde hizmetler sunuyor. Dolaysıyla bu türden firmalar üzerinden hızlı, şeffaf ve sağlıklı kararlar almanız mümkün değildir.

Yatırım Danışmanlığı Hizmeti Nedir?

Son yılların en çok tercih edilen hizmet modellerinden biri yatırım danışmanlığı hizmetidir. Bu hizmet türü amatör firmalar tarafından sunulduğu gibi, profesyonel firmalar tarafından da sunuluyor. İnternet dünyasından herhangi bir yatırım aracına yatırım yapmak istediğinizde ihtiyaç duyabileceğiniz en önemli husus profesyonel yatırım danışmanlığıdır. Bu özel hizmet türünden kesintisiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Kusursuz yatırım danışmanlığı hizmeti almanız yatırımlarınızdan daha düşük risk üzerinden yüksek kazançlar elde etmeniz anlamına geliyor.

Hisse Senedi Nedir?

İnternet dünyasından en güvenilir ve son yılların en çok tercih edildiği yatırım araçları arasında hisse senedi yer alıyor. Birçok özellikleri ve yüksek kazançları bulunan bu yatırım aracına yatırım yapmadan önce olası risk faktörlerinden etkilenmemek adına kaliteli yatırım danışmanlığı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yerli ve yabancı her markadan hisse senedi firmalarına firmamız üzerinden hızlı bir biçimde ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz firmadan hisse senetleri satın alabilir ve tercihiniz doğrultusunda orta ve uzun vadede yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz.