İstanbul Dünya Ticaret Merkezi A2 Blok Kat:3 No: 160 Yeşilköy İstanbul

1954 yılından günümüze kadar gelen demir ve çelik sanayi konusundaki bilgi ve tecrübe birikimini, 1970 yılında tel alanına kaydırarak bu dalda üretime başlayan.1979 yılında bugünkü, İstanbul Alibeyköy’de 16.000 m2 arazi ve 3.000 m2 kapalı alana kurulu tesislerinde Ø 12 mm’den Ø 0,45 mm’ye kadar geniş bir aralıkta soğuk tel çekme işlemi yapan Telsaş Tel ve Tel Mamülleri San. ve Tic. Ltd.Şti ile Danışmanlık Hizmetlerimiz başlamıştır.

08.03.2019

Ortak Akıl Danışmanlık olarak, Türkiye’deki işletmelere karlı bir şekilde ticari varlıklarını sürdürebilmeleri, sağlıklı büyüyebilmeleri ve mevcut potansiyellerini iyi değerlendirmeleri için çözümler sunmaktayız.

Çözümlerimiz:

Yönetim Danışmanlığı

Kurumsallaşma Danışmanlığı

Finans Danışmanlığı

Eğitim Danışmanlığı

İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Aile Anayasası Hazırlama Danışmanlığı

 

Çünkü Ortak Akıl Danışmanlık:

1)Kurumsal verimlilik kavramı ile merkezileştirici çözümler sunmaktadır,

2)Tüm paydaşları verimlilik kavramı ile ’ORTAK AKIL' da buluşturmaktadır,

3)Kuruma özgü çözümleyiciyi, gerçekçi ve uygulanabilir sistem kurmaktadır,

4)Bizzat sahada çalışmalarını gerçekleştirerek denetim, öneri ve iyileştirmeleri yerinde yapmaktadır.

5)Yapılan çalışmalar konusunda yönetim kurulu ile sistemli bir şekilde bilgi paylaşımı, raporlama ve istişare toplantıları gerçekleştirmektedir.

6)Elde edilen bilgiler ve belgeler iş ahlakı gereği veri gizliliği ilkesine göre sır olarak saklanmaktadır.

Bizim için en önemli konu UYGULAMA!

Gereklilik duyulan alanda danışmanlık hizmeti yapılandırılırken bizim için en önemli unsur uygulamadır. Verilen danışmanlık hizmetinde öneri ve raporlamalar sistemli bir şekilde oluşturulurken, uzmanlarımızın her zaman sahadadır. Danışmanlık hizmeti verilen her işletme için, ihtiyaç duyulan her departmanda departman için alanında uzman danışmanımız yerinde hizmet vermektedir. Oluşturulan operasyonun uygulanabilirliğinin ve verimliliğinin yerinde denetlenmesi, çalışan performansından maksimum seviyede verim almak için yüz yüze verilen eğitimler değişim ve dönüşümün sağlıklı ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Ortak Akıl Yönetim Danışmanlık, uygulamaya dayalı bizzat işletmenin ve ailenin gerçeklerini dikkate alarak özelleştirilmiş ve entegre çözümler üreten bir danışmanlık firmasıdır.

Bizden danışmanlık hizmeti alan işletmeler hakkımızda  'Ne Düşünüyor?'

İşletmeler ve aile şirketleri için  ÇÖZÜM Ortak Akıl Yönetim ve Kurumsallaşma Danışmanlığında!

(Şirketiniz için doğru çözümü arıyorsanız bizimle iletişime geçin.)