İstanbul Dünya Ticaret Merkezi A2 Blok Kat:3 No: 160 Yeşilköy İstanbul

NOR PLAST 1992 yılında plastik poşet ve ambalaj üretimine başlamıştır. Sürekli yenilenmeyi ilke edinme prensibiyle günümüzde KIRAÇ/İSTANBUL’ da bulunan 6000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında üretime devam etmektedir. Yılda 7.000 ton gibi büyük bir kapasite ile polietilen işleyerek plastik poşet ve ambalaj üreten NOR PLAST geniş bir ürün gamına sahiptir.

Son yıllarda yatırımlarına hız veren NOR PLAST ürün çeşitliğini çoğaltarak üretim kapasitesini yükseltmeye devam etmektedir. Ambalaj ve torba üretiminin yanında NOR PACK markası ile beraber çöp torbası üretimi gerçekleştirmektedir. NOR PACK ile Standart market grubu,Endüstriyel ve Profesyonel gruplarda çöp torbaları üretmektedir.

 

Yönetim ve Kurumsallaşma Danışmanlığı konusunda Ortak Akıl Danışmanlık ile daha iyi bir noktaya gelmek isteyen markamız ile resmi anlaşmamız yapılmıştır.

Ortak Akıl Danışmanlık olarak, Türkiye’deki işletmelere karlı bir şekilde ticari varlıklarını sürdürebilmeleri, sağlıklı büyüyebilmeleri ve mevcut potansiyellerini iyi değerlendirmeleri için çözümler sunmaktayız.

Şubat/2020