Bize Ulaşın
L. Selçuk ÖZKAN
Yazılım Sis. Danışmanı / İç Kontrol Sistem Uzmanı

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden sonra Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Ens. Sigortacılık Bölümünde yüksek lisansını tamamladı.1990 yılında Denet A.Ş.’de başladığı profesyonel kariyeri boyunca Şevket Demirel Holding, Bey Grup, Bayındır Holding, Rumeli Telekom, Çalık Holding, Kipaş Holding ve Teksan Güç Sistemleri’nde uzman ve yönetici pozisyonlarında görev yaptı. 

Uzmanlık Alanları:

  1. Kurumsallaşma, 
  2. Kurumsal Yönetim, 
  3. İçDenetim,Verimlilik,
  4. KaynakYönetimi, 
  5. ERP implementasyonu,
  6. Üretim Verimliliği,
  7. Tedarik Zinciri ve Lojistik, 
  8. Proje Yönetimi, 
  9. Yalın Üretim alanında uzmanlaşmıştır.

Uluslararası bağımsız denetim ile başladığı mesleki kariyerinde ağırlıklı olarak denetim, iç denetim, sistem ve organizasyon geliştirme alanlarında çalışmalarda bulundu, kapsamlı ERP projelerinde ekip üyesi ve ekip liderliği görevlerini üstlendi.

Görev aldığı çok sayıda projenin yanı sıra, İslam Kalınma Bankası için yapılan Emlak Konut A.Ş. due-dilligence çalışması ile Teksan Jenaratör için Türkiye'nin ilk Dünyanın sayılı eş zamanlı SAP ERP+CRM+MOBİLİTE+OTOMASYON projesinde, sözleşme aşamasından iş süreçlerinin analizi, proje ve uygulama aşamasına kadar tüm süreçlerinde Proje Sorumlusu olarak görev yaptı.