İstanbul Dünya Ticaret Merkezi A2 Blok Kat:3 No: 160 Yeşilköy İstanbul
Bize Ulaşın
İlker Yasin YİĞİT
Yönetici Koçu

Alanı İşletme olup uzun yıllar özel öğretim, inşaat, ağır sanayi, uluslararası tanıtım reklam ajansı ve STK gibi birçok değerli kurum ve kuruluşun orta ve üst düzey kademelerinde görevler almıştır.  

  NLP, Profesyonel Koçluk gibi eğitimlere sahip olarak 2010 yılından beri profesyonel olarak bireysel ve kurumsal danışmanlık yapmaktadır.

Kendisine ait özlü sözlerden oluşan “Alıntı Olmayan Sözler” isimli bir kişisel gelişim yayını bulunmaktadır. Kuruculuğunu ve halen onursal başkanlığını yaptığı sivil toplum kuruluşlarında, toplum için sağladığı olumlu katkı ve insani çalışmalar nedeniyle “Özel Teşekkür Belgesi” ne, yine askeri idari sistemlere katkılarından ötürü de “Üstün Başarı Belgesi’ne sahiptir.

“Doğru Bakış Açısının insan yaşamındaki sağlayıcı, tamamlayıcı ve onarıcı özelliğinin farkında olarak “Yaşama dair tüm cevaplar insanların içlerinde, derinlerinde saklıdırlar…  Açığa çıkıp yaşamak içinse yalnızca doğru soruların gelmesini beklerler…”  anlayışı ekseninde  bireysel ve kurumsal eğitimler vermektedir.

UZMANLIK ALANLARI

 1. Kişisel Gelişim
 2. Doğru Bakış Açısı
 3. Yönetim Koçluğu
 4. Hedef Belirleme ve Etkili Zaman Yönetimi
 5. Marka Yönetimi ve Kurumsal Strateji
 6. Zihinsel Farkındalık ve Duygu Yönetimi 
 7. Liderlik ve İnsan Kaynağı Yönetimi
 8. Takım Ruhu ve Paydaşlık Bilinci
 9. Etkili İletişim ve Yönetim Becerileri
 10. Performans Yönetimi
 11. Kurum İçi İletişimi