İstanbul Dünya Ticaret Merkezi A2 Blok Kat:3 No: 160 Yeşilköy İstanbul
Bize Ulaşın

İhracat faaliyetlerinde bulunmak ve başarılı olmak, multi disipliner bir sürecin başarıyla yönetilmesini zorunlu kılıyor. Çünkü ihracat pek çok farklı eylemi bünyesinde barındırıyor ve bu eylemlerden her biri, bir sonraki sürecin başarısında belirleyici bir unsura dönüşüyor. Aynı zamanda ülke ekonomisindeki dalgalanmalardan minimum düzeyde etkilenmek ve mevcut riskleri azaltmak da bu sürece dahil olan unsurlardır. Peki, her adımı büyük önem taşıyan bu süreci yöneterek başarılı ihracat faaliyetlerine imza atmak mümkün mü?

Eğer bu alanda size rehberlik edecek olana ihracat danışmanlığı hizmetlerinden faydalanırsanız, elbette mümkün! İhracat danışmanlığı hizmeti kapsamında analiz çalışmaları da bulunuyor. Doğru analiz, doğru stratejiler geliştirmeyi sağladığından amacınıza en kısa yoldan ulaşmanız da mümkün hale geliyor. Aynı zamanda projelendirme faaliyet planı ve iş planı gibi çalışmaların temelini de işte bu analiz çalışmalarında elde edilen doneler oluşturuyor.

İhracat Danışmanlığı Hizmeti Almanızın Getirileri

Potansiyel dağıtıcı ithalatçı ve dağıtıcı firmaların tespit edilmesi noktasında da ihracat danışmanlığı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu firmalar ile etkili bir şekilde iletişim kurmak ve aynı zamanda firmaların taleplerinin karşılanması, hangi firmaların ihracat faaliyetleriniz ile ilgilendiği gibi geniş kapsamlı ve detaylı bir çalışmanın yapılmasında da devreye giriyoruz. Sadece yaptığınız faaliyetlerin sorunsuz bir şekilde tamamlanması değil, satış faaliyetlerinin sorunsuz bir şekilde yapılması noktasında da danışmanlık hizmetlerimizin avantajlarından faydalanabiliyorsunuz.

B2B, B2C, B2G, B2M alanlarında hedef kitleye en kısa yoldan ulaşmanız için de ihracat danışmanlığı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Sunduğumuz bu hizmette amacımız en genel şekli ile ihracat faaliyetlerinizin işleyen bir mekanizmaya dönüşmesini sağlamaktır. Dış ticarette bir yönetim sisteminin oluşturulması yeterli değil. Bu yönetim sisteminin işler hale gelmesi de hedeflerimiz arasında yer alıyor. 

Girişimcilerin ihracat faaliyetleri için bir sistem kurma aşamasında hangi noktalarda zorlandığı ve hata yaptığı konusuna oldukça hakimiz. Sektördeki deneyimlerimizin ışığında işleyen bir mekanizma kurmanızı sağlayacak tüm adımlarda yanınızda oluyoruz. Firmanıza yeni müşteriler kazandırmanızı sağlayacak olan tüm yetkinliğe erişmiş olmanızı sağlıyoruz.

Sonuç olarak başarısız ihracat girişimleri ile zaman ve maddi kayıplara uğramak yerine profesyonel ihracat danışmanlığı hizmetinden faydalanmanız, mevcut tüm riskleri azaltmanızı sağlar. Sizi başarıya götüren yolu kısaltır! Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.