İstanbul Dünya Ticaret Merkezi A2 Blok Kat:3 No: 160 Yeşilköy İstanbul

Dr.Yılmaz Sönmez'in başkanlığını yaptığı Ortak Akıl İş Platformu,iş dünyasında etkin farklı sektörlerden 110 iş insanının katılımı ile Geleceğin Patronları buluşuyor toplantısının ilkini İstanbul Elite World Europe Hotel'de gerçekleştirdi.

Toplantı da Dr.Yılmaz Sönmez amaçlarının; Gençleri geleceğe hazırlamak, birlikte işbirliği yapmak, güçlü networking ortamı oluşturmak ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak olduğunu belirtti. Misafir konuşmacı İTO Eski Başkanı Doç. Dr. Murat Yalçıntaş vizyon konuşmasıyla gençlere ufuk çizdi.

'Sadece Ne Bildiğin Değil Kimi Tanıdığın Önemli' prensibi ile gerçekleştirilen 'Geleceğin Patronları Buluşuyor' toplantısında tüm iş insanları kendisini tanıtma fırsatı ve diğer firma sahipleri ile birebir iletişim kurma imkanını yakaladı.

iki haftada bir gerçekleştirilecek olan 'Geleceğin Patronları Buluşuyor' toplantımız iş dünyasından yoğun katılım ve talep gördü. 31 Ekim'de ikincisi gerçekleştirilecek olan 'Geleceğin Patronları Buluşuyor' toplantımızın hazırlıkları şimdiden tüm hızıyla başladı.