İstanbul Dünya Ticaret Merkezi A2 Blok Kat:3 No: 160 Yeşilköy İstanbul

 

Kuruluş tarihi 1994 yılına kadar uzanan şirketimiz, nitelikli üretim ve satış faaliyetleri ile sektöre adım atmıştır. Sektörde uzun yıllar yer alarak tecrübe kazanmış olan şirketimiz üretim ve satış faliyetlerine yükselen bir ivme ile devam etmektedir. Çevrimdışı ve çevrimiçi online satış kanallarımızla hem perakende hem de toptan satış yöntemlerimiz sayesinde müşterilerimizle sürekli etkileşim halinde olup ihtiyaçlarını anlıyor ve gideriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda üretici ve satıcı olarak yer aldığımız hazır giyim sektöründeki görünen yüzümüz ALLDAY ile, 2011 yılından bu yana yenilikçi tavrımız ve ürün kalitemiz ile tesettür giyim sektöründe hızla büyüyoruz. 

Yönetim ve Kurumsallaşma Danışmanlığı konusunda Ortak Akıl Danışmanlık ile daha iyi bir noktaya gelmek isteyen markamız ile resmi anlaşmamız yapılmıştır.

Ortak Akıl Danışmanlık olarak, Türkiye’deki işletmelere karlı bir şekilde ticari varlıklarını sürdürebilmeleri, sağlıklı büyüyebilmeleri ve mevcut potansiyellerini iyi değerlendirmeleri için çözümler sunmaktayız.

Şubat/2020