İstanbul Dünya Ticaret Merkezi A2 Blok Kat:3 No: 160 Yeşilköy İstanbul

Alcas Metal Sanayi A.Ş.,Ortak Akıl Yönetim Danışmanlığı 'nı yeniden yapılanma ve kurumsallaşma sürecinde tercih etmiştir.


ALCAS Aluminium Profile Systems, Alcas Metal Sanayi A.Ş.’nin patentli markası olup Çorlu Tekirdağ’da 42.000 m² arazi üzerinde 31.000 m² kapalı alana kurulmuştur. Yıllık üretim kapasitesi 22.000 ton olup her türlü profil üretimi yapan ALCAS Metal San. A.Ş. ile danışmanlık hizmetlerimiz başlamıştır.


(20/01/2018)

 

Ortak Akıl Danışmanlık olarak ,Türkiyedeki işletmlere karlı bir şekilde ticari varlıklarını sürdürebilmeleri ,sağlıklı büyüyebilmeleri ve mevcut potansiyellerini iyi değerlendirmeleri için çözümler sunmaktayız.

 

Çözümlerimiz:

Yönetim Danışmanlığı ,

Kurumsallaşma Danışmanlığı ,

Finans Danışmanlığı ,

Eğitim Danışmanlığı ,

İnsan Kaynakları Danışmanlığı ,

Aile Anayasası Hazırlama Danışmanlığı ,

 

Çünkü Ortak Akıl Danışmanlık :

1)Kurumsal verimlilik kavramı ile merkezileştirici çözümler sunmaktadır,

2)Tüm paydaşları verimlilik kavramı ile 'ortak akıl'da buluşturmaktadır ,

3)Kuruma özgü çözümleyiciyi ,gerçekçi ve uygulanabilir sistem kurmaktadır,

4)Bizzat sahada çalışmalarını gerçekleştirerek denetim , öneri ve iyileştirmeleri yerinde yapmaktadır.

5)Yapılan çalışmalar konusunda yönetim kurulu ile sistemli bir şekilde bilgi paylaşımı ,raporlama ve istişare toplantıları gerçekleştirmektedir.

6)Elde edilen bilgiler ve belgeler iş ahlakı gereği veri gizliliği ilkesine göre sır olarak saklanmaktadır.

 

Bizim için en önemli konu UYGULAMA !

Gereklilik duyulan alanda danışmanlık hizmeti yapılandırılırken bizim için en önemli unsur uygulamadır. Verilen danışmanlık hizmetinde öneri ve raporlamalar sistemli bir şekilde oluşturulurken ,uzmanlarımızın her zaman sahadadır. Danışmanlık hizmeti verilen her işletme için ,ihtiyaç duyulan her departmanda,o departman için alanında uzman danışmanımız yerinde hizmet vermektedir. Oluşturulan operasyonun uygulanabilirliğinin ve verimliliğinin yerinde denetlenmesi ,çalışan performansından maksimum seviyede verim almak için yüzyüze verilen eğitimler değişim ve dönüşümün sağlıklı ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

 

Ortak Akıl Yönetim Danışmanlık, uygulamaya dayalı bizzat işletmenin ve ailenin gerçeklerini dikkate alarak özelleştirilmiş ve entegre çözümler üreten bir danışmanlık firmasıdır.

 

Bizden danışmanlık hizmeti alan işletmeler hakkımızda 'Ne Düşünüyor ?'


İşletmeler ve aile şirketleri için ÇÖZÜM Ortak Akıl Yönetim ve Kurumsallaşma Danışmanlığında !

(Şirketiniz için doğru çözümü arıyorsanız bizimle iletişime geçin.)